Кропивницький рятує майже “Бетмен” на прізвище Максюта

29 жовтня, виповнився рік перебування на посаді начальника Спецінспекції міськради Кропивницького Андрія Максюти.

Про результати своєї роботи посадовець відзвітував у відеоролику. У ньому йдеться про те, що Максюта намагається особисто контролювати те, що стосується діяльності Спецінспекції замість того, аби просто сидіти у кабінеті.

Далі рекламне кіно дивіться у відео:

 

https://www.facebook.com/plugins/video.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fkrrada.official%2Fvideos%2F1985352755087455%2F&show_text=0&width=560

Відео корисне, бо мешканці міста можуть в обличчя пізнати тих, хто не завжди постукає у  їх двері з добром. Прикро, але за цей рік місто чистішим не стало, але почуло багато галасу навколо особи Максюти.

Але в ролику ні слова і ні кадра про заміну новоукраїнського хліба на добровеличківський у кіосках міста, про наїзди на точки продажу кави і багато іншого, що не дуже стосується спецінспекції. А чому, як його попередник Максюта не бореться з реалізацією самогону та розкраданням металевих конструкцій та огорож?  Чому брудне русло Інгулу, чому не поменшало несанкціонваних смітників, чому брудно у місті, і чому насправді є незакриті люки.

Питань багато, а відповідей немає, а є лише феєрично “правдивий” відеоролик. А ще можна було помітити відеозоймку згори, за допомогою дрона.  До речі, пару днів тому Максюта хвалився, що міська рада його вже озброїла дроном.

От на які забавки йдуть гроші громади – знімати кіно про Максюту. А чому не почали з серіалу про Андрія Павловича Райковича?

Advertisements